Profesionāls atbalsts sēru brīdī
Latvija, LV - 1009
Bruņinieku iela 151, Rīga

Ilggadīgā pieredze Apbedīšanas pakalpojumu sniegšanas jomā gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī sekmē izpratni par uzņēmuma attīstību un ļauj atrisināt jebkādas sarežģītības pakāpes apbedīšanas jautājumus. Kā rezultātā Nacionālais Apbedīšanas Dienests jeb NAD spēj nodrošināt ar apbedīšanas pakalpojumu sniegšanu pēc visaugstākiem standartiem.

Edgars Timpa

Apbedīšanas pakalpojumu speciālisti

Edgars Timpa
Edgars Timpa
Apbedīšanas pakalpojumu speciālists
Profesionālai un līdzjūtīgai Mūsu starptautiskajai apbedīšanas pakalpojumu komandai ir daudzu gadu pieredze, palīdzot iegūt visu praktisko informāciju par mirušā apbedīšanu, kremāciju un repatriāciju.

Ko par Mums runā ģimenes

NAD apbedīšanas birojs veica savus pienākumus godam un ar atbildību. Tik tiešām sniedza atbalstu sēru brīdī Mūsu ģimenei. Paldies par Jūsu svētīgo darbu.

Lidīja Bērziņa
Lidīja BērziņaMājsaimniece

Vienmēr gribēju parūpēties par savām bērēm. Izmantoju apbedīšanas biroja piedāvājumu un parakstīju vienošanos par nākotnes bērēm. Galvenais,ka neko maksāt nevajag, visu segs apbedīšanas pabalsti! Paldies par tādu iespēju un detalizētu skaidrojumu.

Elizabete Ansone
Elizabete AnsoneOma

Palīdzēja atgādāt mirušo radinieku no Anglijas. Paldies, bij ātri un profesionāli, bet galvenais, ka Mēs bijām pārsteigti cik vienkārši un operatīvi bija sagatavoti visi nepieciešamie transportēšanas dokumenti līķa pārvešanai. Visu cieņu!

Roberts Dāvidsons
Roberts DāvidsonsCeltnieks
Call Now ButtonPiezvanīt