Profesionāls atbalsts sēru brīdī
Latvija, LV - 1009
Bruņinieku iela 151, Rīga
Edgars Timpa

Edgars Timpa

Apbedīšanas pakalpojumu speciālists

Profesionālai un līdzjūtīgai Mūsu starptautiskajai apbedīšanas pakalpojumu komandai ir daudzu gadu pieredze, palīdzot iegūt visu praktisko informāciju par mirušā apbedīšanu, kremāciju un repatriāciju.

Uzticīgs palīgs sēru brīdī

Nacionālais Apbedīšanas Dienests NAD.LV

Nacionālais Apbedīšanas Dienests sniedz atbalstu apbedīšanas pakalpojumu organizēšanas jomā. NAD.LV ieviesa un turpina uzturēt godīgu praksi attiecībā uz apbedīšanas pakalpojumu izmaksām un pakalpojumu sniegšanas kvalitāti un profesionālismu.

  • Bēru organizēšana
  • Kremācijas organizēšana
  • Morga pakalpojumu nodrošināšana
  • Repatriācijas nodrošināšana
  • Rituālu piederumu tirgošana

Atsauksmes

NAD apbedīšanas birojs veica savus pienākumus godam un ar atbildību. Tik tiešām sniedza atbalstu sēru brīdī Mūsu ģimenei. Paldies par Jūsu svētīgo darbu.

Lidīja Bērziņa
Lidīja BērziņaMājsaimniece

Vienmēr gribēju parūpēties par savām bērēm. Izmantoju apbedīšanas biroja piedāvājumu un parakstīju vienošanos par nākotnes bērēm. Galvenais,ka neko maksāt nevajag, visu segs apbedīšanas pabalsti! Paldies par tādu iespēju un detalizētu skaidrojumu.

Elizabete Ansone
Elizabete AnsoneOma

Palīdzēja atgādāt mirušo radinieku no Anglijas. Paldies, bij ātri un profesionāli, bet galvenais, ka Mēs bijām pārsteigti cik vienkārši un operatīvi bija sagatavoti visi nepieciešamie transportēšanas dokumenti līķa pārvešanai. Visu cieņu!

Roberts Dāvidsons
Roberts DāvidsonsCeltnieks
Call Now ButtonPiezvanīt